Yuvarlak Düğün Masası Süsleme Önerileri

Yuvarlak düğün masası süsleme önerileri; Söz konusu düğün ve dekorasyon olunca giriş süslemeleri, davetiyeler, aydınlatma ve tüm diğer unsurlar gibi davetlilerin düğününüzde vakitlerinin çoğunu geçirecekleri masaların organizasyonu ve süslenmesi de büyük önem taşımaktadır. Yuvarlak masalar konukların birbirleriyle sohbet etmesini kolaylaştıran rahat bir seçim olabilir.

Yuvarlak Düğün Masası Süsleme Önerileri

Öncelikle masanızın sallantılı olmamasına özen gösterin. Tüm diğer işlemlere başlanmadan önce masanın ayaklarını kontrol edin. İçeceklerin sallanıp dökülmesini istemezsiniz.

Masaların üzerine iki katmandan oluşan örtü serebilirsiniz. Allta kalan ana masa örtüsü daha açık üstteki örtü daha koyu renk olabilir. Renklerin birbirini tamamlayıcı olmasına ve örtülerin serilmeden önce ütülenmesine dikkat edin. Masalar ahşap veya mermer gibi göze hoş gelen malzemeler ile yapılmışsa masa örtüsüne ihtiyaç duyamayabilirsiniz. Bu durumlarda tabakların altınada amerikan servis kullanmanız yeterli olacaktır.

Yuvarlak Düğün Masası Süsleme Önerileri
Yuvarlak Düğün Masası Süsleme Önerileri

Masanın merkezine konukların birbirini görmesini engellemeyecek şekilde çiçek, mum ve diğer dekoratif aksesuarları yerleştirebilirsiniz. Bazı masalarda daha yüksek bazılarında daha alçak masa ortası süslemeleri kullanabilir ve mekana derinlik katabilirsiniz.

Masalara yerleştirilen tabak, çatal, bıçak, bardakların, peçete ve diğerlerinin simetrik olarak, doğru yerlere  yerleştirilip yerleştrilmediğini kontrol edin.

Yuvarlak Düğün Masaları
Yuvarlak Düğün Masaları

Masalar yeterince büyükse masanın ortasında bulunan süsün haricinde diğer alanlara küçük kaselerde çiçekler ve yine muhafaza içinde küçük mumlar serpiştirebilirsiniz.

Masa sandalye kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir