Masa Ve Sandalye Kiralama Hizmeti

Masa Sandalye
Masa Ve Sandalye Kiralama Hizmeti;

Organizasyonlarda en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlardan arasında masa ve sandalyeler yer almaktadır. Tüm kalabalık organizasyonlarda çok sayıda masa ve sandalyeye ihtiyaç duyulmaktadır. Ve organizasyon sahipleri, ihtiyaç duyulan bu masa sandalyeleri kiralamayı tercih etmektedir.
Firmamız üstlendiği organizasyonlarda, tüm ekipman teminini üstlendiği gibi masa ve sandalye teminini de üstlenmektedir. Bunun yanı sıra, dileyen müşterilerimiz için masa sandalye kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır.

Firmamız Nerelere Masa Sandalye Kiralama Hizmeti Vermektedir?

İstanbul’un her yerine organizasyonlarınız için masa sandalye kiralama hizmeti sunuyoruz. Düğün, kına, nişan, kokteyl, açılış, doğum günü, piknik vb. gibi tüm özel gün organizasyonlarınız için uygun fiyata masa sandalye kiralayabilirsiniz.

Masa Ve Sandalye Kiralama Hizmeti
Masa Ve Sandalye Kiralama Hizmeti

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Farklı masa ve sandalye seçenekleri farklı fiyat seçenekleriyle sizlere sunulmuştur. Böylece zevkinize ve konseptinize uygun olan masa ve sandalyeleri seçebileceğiniz gibi; bütçenize uygun seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Birinci kalite ve sıfır ürün temizliğinde bulunan tiffany sandalyeleri tercih edebileceğiniz gibi, daha uygun fiyata sahip olan kolsuz plastik sandalyeleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca davetli masalarında dikdörtgen ve yuvarlak masa seçenekleriyle hizmetinizdeyiz. Şık ve estetik tasarımıyla gelin ve nikah masalarını da yine firmamızdan kiralayabilirsiniz. Servis masaları, kokteyl masaları, davetli masaları kiralama hizmetlerimizden tüm organizasyonlarınız için faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir